• Свеж
Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Торба За Складирање Тампони Бохемија Бохо Зелена Со Патент
zoom_in

Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Торба За Складирање Тампони Бохемија

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

лесно за отворање и затворање, може да се носи и рачно. Торба за период е погодна за жени кои одат на училиште или патуваат. ●Заштитете Ја Приватноста За Девојчиња Qued Торба За Период е погодна за жени кои одат на училиште или патуваат. Менструалната торбичка за чаши има димензии 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см и може да собере 10 парчиња хигиенски салфетки со нормална големина. Чувајте ги нивните менструални влошки пред време за дождлив ден. Идеален за чување хигиенски салфетки, влошки за период, влошки за нега, облоги за гаќи, тампони и влошки за повеќекратна употреба. Дизајнот на преградата во торбичката за складирање тампони може да складира други предмети потребни за посебни времиња. Покрај тоа што е чанта за санитарна салфетка, може да биде и козметичка кеса и дневна торба, што е многу практично за чување кармин, кармин, подлога, руменило или клучеви, промена, слушалки и други ситници. Expertaty shanitar shapkin чантата за складирање е изработена од ткаенина за собирање + Сунѓер + оксфордска ткаенина, удобна на допир, лесна, перат и еднократно, цврстиот дизајн на кружен патент спречува паѓање на предметите и ја штити вашата приватност.€Висококвалитетни Материјали}торбата За складирање хигиенски салфетки е изработена од ткаенина за собирање + Сунѓер + оксфордска ткаенина, удобна на допир, лесна, перат и еднократно, цврстиот дизајн на кружен патент спречува паѓање на предметите и ја штити вашата приватност. Идеален за чување хигиенски салфетки, влошки за период, влошки за нега, облоги за гаќи, тампони и влошки за повеќекратна употреба. ①Компактна И Пренослива Торбичка За менструална чаша мери 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см и може да собере 10 парчиња хигиенски салфетки со нормална големина. Покрај тоа што е чанта за санитарна салфетка, може да биде и козметичка кеса и дневна торба, што е многу практично за чување кармин, кармин, подлога, руменило или клучеви, промена, слушалки и други ситници. Погоден за жени од сите возрасти, тоа е совршена алатка за да се избегне менструален срам. Дизајнот на преградата во торбичката за складирање тампони може да складира други предмети потребни за посебни времиња.

Избор на клиенти..