• Свеж
Декалмил Зелени тропски лисја wallидни декорации Тропски хибискус цвет палма лисја налепници за дневна соба спална соба канцеларија wallид декор
zoom_in

Декалмил Зелени тропски лисја wallидни декорации Тропски хибискус цвет палма лисја налепници за дневна соба спална соба канцеларија

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

Може да се заглави на какви било чисти, суви, не-текстурирани мазни површини : wallsидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и на вашите фрижидери. Налепниците на wallидот на Decalmile се изработени од висок квалитет, светла и шарена, лесна за лупење и лепење, отстранлив и водоотпорен. Налепниците за тропски лисја на Decalmile се совршени за украсување на спална соба, соба за гости, дневна соба, трпезарија и канцеларија. Дојдете во 2 листови, големина на лист : 30 см × 90см (11,8 "× 35,4")), или во зависност од вашата предност на DIY. Ако не сте задоволни од вашата набавка или имате какви било проблеми со инсталацијата, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите и ќе ви помогнеме да ги решиме проблемите во рок од 24 часа. Може да се заглави на какви било чисти, суви, не-текстурирани мазни површини : wallsидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и на вашите фрижидери. Налепниците на wallидот на Decalmile се изработени од висок квалитет, светла и шарена, лесна за лупење и лепење, отстранлив и водоотпорен. Налепниците за тропски лисја на Decalmile се совршени за украсување на спална соба, соба за гости, дневна соба, трпезарија и канцеларија. Дојдете во 2 листови, големина на лист : 30 см × 90см (11,8 "× 35,4")), или во зависност од вашата предност на DIY. Ако не сте задоволни од вашата набавка или имате какви било проблеми со инсталацијата, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите и ќе ви помогнеме да ги решиме проблемите во рок од 24 часа.

Избор на клиенти..