• Свеж
Marc New York Performance Women'sенски кратки V-вратот со мрежни бендови на ракав
zoom_in

Marc New York Performance Women'sенски кратки V-вратот со мрежни бендови на ракав

DEN 411.20

Стока
check Достапно.

95% рајон, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Носете го ова во теретана. Парот назад кон фармерки или хеланки. 95% рајон, 5% спандекс (180 GSM). Кошула со кратки ракави V-вратот со мрежни ленти на ракав.

Избор на клиенти..