• Свеж
Посветените креации го осветлуваат целиот темен бронзер - 12,25 мл.
zoom_in

Посветените креации го осветлуваат целиот темен бронзер - 12,25 мл.

DEN 636.00

Стока
check Достапно.

Тројно темни бронзер. Одобрена формула со двојно натопи. Јапонски засилувачи на розолаген. ББ крем за грундирање и совршени агенти. Борци на тигар Граблемшиш. Ако сте подготвени да светите како Whoa, тогаш е време да му кажете на натпреварот да се повлече настрана! На ред е да ги разгледате сите! Оваа одобрена формула со двојно натопи создава завист достојни резултати со својата завршница за воздушна четка за крем BB, заедно со корекција на бојата, агенси за контурирање, борци на целулит и технологии за проширување на тен. Формулиран за оние кои не сакаат да вртат глави, но за оние кои сакаат да кршат вратот .. Сјај, бебешки сјај!.

Избор на клиенти..