• Свеж
Лепливи белешки за дизајн на лисом-Дизајнер за само-стап за ноти за дома или канцеларија за само-лепетка, 75-листови, лаванда привлечност
zoom_in

Лепливи белешки за дизајн на лисом-Дизајнер за само-стап за ноти за дома или канцеларија за само-лепетка, 75-листови, лаванда

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Notepad : Дизајнерот умре исечени лепливи белешки. 75 листови за само лепило : мерки за нотадепади 4,5 x 4,38 x 0,25 инчи. Лаванда Алур : Дизајн се одликува со пеперутки и корпи исполнети со лаванда на бела позадина со координирање на границата со зеленило. Убава и функционална : Идеален подарок за семејство и пријатели или само затоа што; корисна големина за да се намали брз список или белешка за благодарност. Пребарувајте лизом дизајн за да најдете многу координативни подароци, како што се порцелански чаши, влошки за намалување на умирање, скратени нотистики, дизајнерски пенкала, комплети за глувци, магнетски влошки за списоци и многу други. Убавиот дизајн обезбедува вашата порака да се види и да не се занемарува. Само -лепливи листови можат да се користат на работа или дома. Големата големина е идеална за списоци, белешки, благодарам и многу повеќе. Дополнителни артикли достапни во вашите омилени дизајни. Леплива подлога. Леплива подлога. Дизајнерот умира исечен леплива тетратка има пеперутки и корпи исполнети со лаванда на бела позадина со координирање на границата со зеленило. Секоја подлога содржи 75 целосни листови за самостојно лепило во боја и мерки 4,5 x 4,38 x 0,25 инчи, идеален подарок за зафатено семејство, пријатели и најблиски за да се спушти брз список, белешка или меморандум. Пребарувајте лизом дизајн за да најдете многу координативни подароци, како што се порцелански чаши, влошки за намалување на умирање, скратени нотистики, дизајнерски пенкала, комплети за глувци, магнетски влошки за списоци и многу други. Lissome Design е врвна компанија за подароци во САД, специјализирана за дизајнирање и производство на канцелариски материјали, таблети и додатоци за подароци. Ние ги славиме сезоните со елегантни и внимателни подароци, споделувајќи ја нашата страст и радост со исклучителна уметност од Jејсон Ли. Ослободете вреден простор во главата и испуштете го. Белешка за пријател, списоци со намирници, списоци за пакување или само работи што треба да се направат.

Избор на клиенти..