• Свеж
Новиот Десктоп Десктоп Домашна Канцеларија Мини Вентилатор Грејач За Домаќинство Електричен Брз ПТЦ Грејач Компактен Пренослив Десктоп Грејач Топол Практичен До
zoom_in

Новиот Десктоп Десктоп Домашна Канцеларија Мини Вентилатор Грејач За Домаќинство Електричен Брз ПТЦ Грејач Компактен Пренослив

DEN 799.84

Стока
check Достапно.

Технологија на керамика : напредните керамички грејни елементи обезбедуваат побрзо и поефикасно греење од традиционалните грејачи заштеда на енергија и еколошки има долг работен век. Напредна Безбедност : грејачот има вградена заштита од Прегревање и карактеристики За Заштита Без Грижи. Практично Пренослив : лесниот компактен дизајн и рачката за носење овозможуваат грејачот лесно да се транспортира каде и да ви треба најмногу, што го прави одличен за употреба во домови, спални соби, гаражи, училишта и канцеларии. Најдобри Подароци : Ако барате подарок за вашите родители, деца, љубовник или пријатели, нашиот компактен грејач на просторот е совршен избор. Донесете го / неа топло во студено време исто како и вашата придружба!. Задоволство Услуги На Клиентите : ако имате какви било прашања во врска со овој домашен грејач, слободно контактирајте не. Ние сме подготвени да одговориме на вашите прашања трпеливо и да ве контактираме во рок од 24 часа, посакувајќи ви среќен шопинг. Нашиот мал грејач може да ви даде удобна температура, Да ви донесе допир на топлина во студената зима, Да Создаде топла и тивка средина и да му даде на вашето семејство сладок сон.Спецификација : Име : мал грејач за Домаќинство/Грејачи На Воздух/Грејач За Дома место за Производство : Кинески Бренд : HSCWMaterial : PTC керамички грејни елементи технологија на школка : abs пламен отпорен најлон боја : сина тежина : 1,0 kg Voltage : 110-220 VRated моќност : 800wspeed прилагодување опрема : 3 gear Dimensions : 16*14*см/6.24"*5.46"област на апликација : Опсег На Употреба 21-30w : Затворен Простор, Спални Соби, Гаражи, Трпезарија, училишен ДОМ,кампување и канцелариски пакет, вклучувајќи : 1 * heaternotice : 1. Строго е забрането да се користи со запаливи и експлозивни материјали, прашина и масло во околината.2. Ако кабелот за напојување е оштетен и нема опасност, тој мора да биде заменет со производителот, неговиот оддел за одржување или специјалист во сличен оддел.Посебни Карактеристики : ГРЕЈАЧОТ НА ПТЦ има стилско керамичко тело, што ви дава убав дизајн за совршено надополнување на вашата внатрешна декорација. Исто така, работи со низок шум, за да се осигура дека вашиот сон не се меша во текот на ноќната употреба. Грејачот има вграден уред за заштита од прегревање, затоа, можете да го користите ноќе за време на спиењето без никакви грижи! Ви благодариме за купувањето!Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не, ние сме подготвени трпеливо да одговориме на вашите прашања, ви посакувам среќен шопинг!.

Name:
Household small heater/Air Heaters/Home Heater
Production place:
China
Brand:
HSCW
Material:
PTC ceramic heating elements
Shell technology:
ABS flame retardant nylon
Colour:
blue
Weight:
1.0 kg
Voltage:
110-220V
Rated power:
800W
Speed adjustment gear:
3 gear
Dimensions:
16*14*cm/6.24*5.46
Application area:
21-30㎡
Use range:
indoor, bedrooms, garages, dining room, school dormitory,camping and offices
Package Including:
1 * Heater:
Notice:
1. It is strictly forbidden to use it with flammable and explosive materials, dust and oil in the environment.:
2. If the power cord is damaged and there is no danger, it must be replaced by the manufacturer, its maintenance department or a specialist in the similar department.:
Special Features:
The PTC heater features a stylish ceramic body, giving you :
nice design to perfectly complement to your interior decoration. It :
also operates at a low noise, to ensure that your sleep is not :
interfered during night time use. The heater has a built-in overheat :
protection device, therefore, you can use it at night during sleep without any concerns at all! Thanks for your purchase!If you have any questions about the product, please contact us, we are willing to answer your questions patiently, I wish you a happy shopping! :

Избор на клиенти..