• Свеж
Атлетски шорцеви за машка 5 “Атлетик за брзање салата за теретани со лесни спортски тениски шорцеви за пливање стебла плажа
zoom_in

Атлетски шорцеви за машка 5 “Атлетик за брзање салата за теретани со лесни спортски тениски шорцеви за пливање стебла плажа

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

90% полистер, 10% спандекс. Увезени. Затворање на влечење. Машинско миење. Feekwys 5 инчи шорцеви за мажи што нуди лесен, дише и брзо суво, кои се во можност да ја избришат влагата подалеку од вашето тело за да ве одржат ладни и суви. Машка салата за теретани нелизирани шорцеви имаат 2 џебови, 2 -те странични џебови нудат лесно складирање за вашите најважни работи и исто така се доволно длабоки за да спречат да испаднат вашите работи. Висококвалитетни шорцеви за пливање на плажа еластична лента за половината со влечење, влечење може да се користи слободно прилагодлива затегнатост според половината. Мажите за обука на мажите конструираат странични разделувања на дизајнот на полите и 4-насочна ткаенина за истегнување за целосен опсег на движење и удобност, што овозможува подобра подвижност. Удобен дизајн и појава на обележување. Совршен за тренинг, теретана, трчање, фитнес, обука, кошарка, џогирање, вежбање, пливање на плажа или други активности на отворено итн. Забелешка : Ве молиме, упатете се на табелата со големина за соодветна големина.

Избор на клиенти..