• Свеж
Женски дуксери дуксери со дуксери жени пуловер жени мода Божиќ печатен аспиратор долг ракав во средината на M6958
zoom_in

Женски дуксери дуксери со дуксери жени пуловер жени мода Божиќ печатен аспиратор долг ракав во средината на M6958

DEN 1513.60

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на кука и очи. Машина за миење. 【Материјал】 Направен од полиестер, мек материјал, лесен и дише, одлична тактилна на вашата кожа. Совршено за претстојните зимски денови . Затегнете ги жените со џемпери, дополнителна долга јакна од качулка. 【Карактеристики】 Оваа обична зимска максичка маичка со џемпери се одликуваше со дизајн на печатење на Ноќта на вештерките, што ви дава чувство за секси, но исто така и откривачки стабилно. Врвовите за жените ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите ги продолжува нозете, додавајќи уникатно чувство. Обични женски худи со ракав. 【Совпаѓање】 Совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. Можете да ја кошулата во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! Лабава маичка за есенска култура убаво за секојдневниот живот, носејќи обични влечења за да се загрее во дневната соба, да оди на отворено, да оди во канцеларија, да оди на одмор со семејството, да оди на шопинг со пријатели и рок музички фестивали се доволно соодветни. Лабава маичка за есенска култура убава за женски џемпери. Сезона : есен, зимски пол : Womenенски пригода : Обичен материјал : Полиестерска шема Тип : Должина на печатење : Дебелина на средна должина : Стандард што добивате : 1*женски џемпер.

Избор на клиенти..