• Свеж
Ридл НЦАА Тексас Лонгхорнс шлем мини Speedhelmet Replica Mini Speed ​​Style 2017 дизајн, тимски бои, една големина
zoom_in

Ридл НЦАА Тексас Лонгхорнс шлем мини Speedhelmet Replica Mini Speed ​​Style 2017 дизајн, тимски бои, една големина

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Официјално лиценциран. Направено од Ридел. Приближно 5 високи. 1 шлем. Официјално лиценциран. Направено од Ридел. Приближно 5 високи. 1 шлем. Шлемот за брзина е реплика на половина обем на една од најпопуларните нови вовед во шлемови во историјата на Ридл. Тоа е задолжително за сериозниот колекционер. Вклучува внатрешно подлога и Chinstrap од 4 точки. Официјални бои и декорации. Идеално за автограми. Приближно 5 високи.

Избор на клиенти..