• Свеж
Крзнениот Прст Држете Ги Отворените Топли Влечки Зимски Домашен Лизгач-На Женски Чевли Кадифен Рамен Парови Женски Влечки Варена Волна Влечки Жени Жени Домашни Вл
zoom_in

Крзнениот Прст Држете Ги Отворените Топли Влечки Зимски Домашен Лизгач-На Женски Чевли Кадифен Рамен Парови Женски Влечки Варена

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

100% Стадо. Увезени. Висина на платформата : 2см/0,78". Обем : НЕ. [Материјал]Горен Материјал : Стадо, Надворешен Материјал : Гума,Тоа Е Многу Меко, Удобно. ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Чевлите Печатат Цн Големина, А Не Големина НА ЕУ!. [Натпревар]Погоден За Совпаѓање Со Многу Различни Облеки И Секојдневно Носење, Такви Фармерки. [Прилики]Лесно Да Ги Носат За Вашиот Секојдневен Прошетки, Плажа, Партија, Банкет, Датира, Свадба, Во Канцеларија, За Обврски, Се. Добредојдовте ВО УЈУЈУН !Опис на производот : ●??Нашата Цел : вашето задоволство е нашиот успех, ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!【?●За Пратката : Стандардна Испорака 7-20 дена.【?Ако не сте задоволни со предметите, може да побарате размена или враќање на средствата во рок од 30 дена од приемот.【?●Најдобра Услуга За Клиенти : ако имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти за предлози; Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.каубојски чизми за жени каубојски чизми со широко теле за жени каубојски чизми со квадратни прсти за жени бели каубојски чизми за жени црни каубојски чизми за жени чизми со високи каубојски чизми за жени чизми со кратки каубојски чизми за жени чизми со квадратни прсти каубојски чизми за жени чизми со каубојски чизми со широко теле каубојка чизми жени кратки каубојка чизми жени црни каубојка чизми жени кафеави чизми до глужд за жени чизми до глужд со ниска пета за жени чизми до глужд со потпетици за жени чизми до глужд со глувци со високи потпетици за жени чизми до глужд со клин потпетици за жени црни чизми до глужд за жени без чизми до глужд за жени кафени чизми за жени чизми до глуждот жени чизми со потпетици со затворени прсти чевли со широка ширина на женските чизми до глужд - средни буци блок потпетици тркалезно лизгање на прстите на страната в-исечени чизми за жени чизми до глуждот чизми со висока дебела квадратна пета чизми со тркалезни прсти западни чизми за жени сончогледи везови каубојски чизми.

Избор на клиенти..