• Свеж
Овчар Хардвер 9557 1-1/4-Инчни Пластични Матични Тркалца, 4-Пакување, Црно
zoom_in

Овчар Хардвер 9557 1-1/4-Инчни Пластични Матични Тркалца, 4-Пакување, Црно

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

1/2-инчен широк x 1-1/4 инчен дијаметар црно пластично тркало со топчести лежишта вртливата и месинг триење матични монтирање. 5/16-инчен х 1-1/2-инчен стебло со 1-3/4-инчен клиренс висина. Капацитет на оптоварување од 40 килограми по тркалце. Хардвер;Тркалца топката тркалца. Опис На производот Пастирските Пластични Тркалца За Стебло со Вртливи Лежишта се за употреба на среден мебел, креветчиња, игралишта, масички за кафе и ноќни маси. Тие се тркалаат на подови од тепих и тврдо дрво и се вртат на лежишта од ацетална смола. Овие црни тркалца се со димензии 1-1/4-Инчи. Тие доаѓаат четири по пакет. Од Производителот Пастирот Пластични Вртливи Лежишта За Стебла Се за употреба на среден мебел, креветчиња, игралишта, масички за кафе и ноќни маси. Тие се тркалаат на подови од тепих и тврдо дрво и се вртат на лежишта од ацетална смола. Овие црни тркалца се со димензии 1-1/4 инчи. Тие доаѓаат четири по пакет.

Избор на клиенти..