• Свеж
Пакет за забава за гимнастика: Плочи за вечера, десертни плочи, салфетки за ручек, чаши, покривка на маса, налепници, живописен и забавен гимнастички декор
zoom_in

Пакет за забава за гимнастика: Плочи за вечера, десертни плочи, салфетки за ручек, чаши, покривка на маса, налепници, живописен

DEN 519.84

Стока
check Достапно.

Снабдување со гимнастика за забава вклучува 78 парчиња - (16) 9in вечера со вечера, (16) 7in десертни плочи, (16) салфетки за вечера, (16) 9oz чаши, 1 табела за хартија (54 ”x102”), (12) Благодарам налепници и (1) Список за планирање на одлична роденденска забава. Внимателно спакувано за да се обезбеди 100% точност!. Направени во САД - сите плочи, салфетки и хартиени плочи се гордо направени во САД! Помалку пластика за нашата планета Земја! ПРОИЗВОДНИ ПРИДОБИВНИ ПРИДОБИВНИЦИ! Не се занимавајте со слаби плочи што ќе ја уништат вашата забава и посебен момент!. 2 ”x 2” Благодарам налепници- Одлично за запечатување на торби за забави на гости или картички за благодарам. Дизајнирано и печатено во САД со зделки со праска од цвеќиња - сите права се задржани. Листата за проверка ќе ви помогне да останете да се организирате и на вистинскиот пат за таа совршена роденденска забава. Лесно за координирање : Додадете цврсти бои како аметист (виолетова), топла магента (темно розова) и лагуна за затегнување за да ја направите оваа совршена декорација!. Снабдување со гимнастика за забава вклучува 78 парчиња - (16) 9in вечера со вечера, (16) 7in десертни плочи, (16) салфетки за вечера, (16) 9oz чаши, 1 табела за хартија (54 ”x102”), (12) Благодарам налепници и (1) Список за планирање на одлична роденденска забава. Внимателно спакувано за да се обезбеди 100% точност!. Направени во САД - сите плочи, салфетки и хартиени плочи се гордо направени во САД! Помалку пластика за нашата планета Земја! ПРОИЗВОДНИ ПРИДОБИВНИ ПРИДОБИВНИЦИ! Не се занимавајте со слаби плочи што ќе ја уништат вашата забава и посебен момент!. 2 ”x 2” Благодарам налепници- Одлично за запечатување на торби за забави на гости или картички за благодарам. Дизајнирано и печатено во САД со зделки со праска од цвеќиња - сите права се задржани. Листата за проверка ќе ви помогне да останете да се организирате и на вистинскиот пат за таа совршена роденденска забава. Лесно за координирање : Додадете цврсти бои како аметист (виолетова), топла магента (темно розова) и лагуна за затегнување за да ја направите оваа совршена декорација!. Нема подобар начин да ги прославите напорите за девојчиња со овој забавен и живописен пакет за снабдување на гимнастичката забава. Снабдување со гимнастика за забава вклучува 78 парчиња - (16) 9in вечера со вечера, (16) 7in десертни плочи, (16) салфетки за вечера, (16) 9oz чаши, 1 табела за хартија (54 ”x102”), (12) Благодарам налепници и (1) Список за планирање на одлична роденденска забава. Внимателно спакувано за да се обезбеди 100% точност!.

Избор на клиенти..