• Свеж
3дроза Африкански слон одење налево и гледање на предните Плочки
zoom_in

3дроза Африкански слон одење налево и гледање на предните Плочки

DEN 599.84

Стока
check Достапно.

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1/4 D. градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Сликата е отпечатена на долната страна на стаклото. Чиста стаклена завршница. Исчистете со благ детергент. Африкански слон одење налево и гледање кон предната Плочка е одлично за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Избор на клиенти..