• Свеж
Шауџик Машка обична кошула Алоха кошули костум - Хавајска плажа цвет печатена кошула со кратки ракави костум летни лабави шорцеви TW
zoom_in

Шауџик Машка обична кошула Алоха кошули костум - Хавајска плажа цвет печатена кошула со кратки ракави костум летни лабави шорцеви

DEN 624.00

Стока
check Достапно.

Лесно за совпаѓање - Совршено е да се носи со машка костум / јакна / маица или под елек / панталони / чино / фармерки / шорцеви на плажа, смешни печатени маици со редовни вклопувања, совршени совпаѓаат, оваа помош за создавање исклучителна облека.Мана кошула на плажата Алоха - Единствена нова генерација на 3Д модели на печатење, како што се тропски принт, животни, овошје, цветни шема, палма, плажа, итн. Градска грижа - миење на рацете или машина за миење машини; не бели; линијата суво; ниско железо пред да го носите доколку е потребно; закачете го костумот кога не го носите. Повеќекратни прилики - Погоден за забава, фестивал, матурска, свадба, дневна облека, датуми, настан, враќање на дома, банкет, бизнис, плажа, гаврани, музички фестивали, работа, хип хоп, стилска улична облека и сл. Ако сте мускул човек, можете да купите една големина.Менс Хавајска печатена кошула-Класичен шорцеви со две парчиња кошула сет/едно-гради копче/јака од јака кардиган/лабава краток ракав/случајна кошула со плус големина, тропски растенија дигитална кошула за печатење, етнички процес на печатење на високо ниво, трендовски живописна боја, трендовски живописна боја, трендовски живописна боја, Не избледувајте, хип -хоп, одлично за пролетно лето. Ви посакуваме пријатен шопинг со нас., Оваа кардиганска јакна е одличен подарок. Добредојдовте : Ве поздравуваме да купувате со нас., Оваа кардиганска јакна е одличен подарок. Descroption : 1 . Mens Aloha Shirts Design Style - Копче пред кошулата со долги ракави, директно полите, класични скули шири јака и прилагодливи манжетни, трендовски живописна боја, не згаснува, таа останува светла и шарена, овие кошула ќе ве натера да се истакнете во толпата ., Одлично за летни забави во сите прилики. Менс Хавајска печатена кошула-Класичен шорцеви со две парчиња кошула сет/едно-гради копче/јака од јака кардиган/лабава краток ракав/случајна кошула со плус големина, тропски растенија дигитална кошула за печатење, етнички процес на печатење на високо ниво, трендовски живописна боја, трендовски живописна боја, трендовски живописна боја, Не избледувајте, хип -хоп, одлично за пролетно лето. (Имајте нежни мали џебови на градите). (Имајте нежни мали џебови на градите). Премиум удобна ткаенина - Полиестерско влакно/Оваа кошула е изработена од мека, што ве прави меко и удобно искуство со носење цел ден/лесен/дишење/брзо сушење/не лесно смалување/истегнување на ткаенината обезбедува поголема флексибилност при движење/добар избор за пролет Лето есен. Mens Aloha Shirts Design Style - Копче пред кошулата со долги ракави, директно полите, класични скули шири јака и прилагодливи манжетни, трендовски живописна боја, не згаснува, таа останува светла и шарена, овие кошула ќе ве натера да се истакнете во толпата . Ние сме производители на тренд облека : Добредојдовте во продавницата, бутик кој се фокусира на машката и женската плус-големина модна облека произведува облека од прва класа во сите бои и големини, доколку ви требаат други обични стилови, ве молиме пребарувајте ги производителите на бренд. Топли совети - Проверете ја сликата на производот за детали за големината. Лесно за совпаѓање - Совршено е да се носи со машка костум / јакна / маица или под елек / панталони / чино / фармерки / шорцеви на плажа, смешни печатени маици со редовни вклопувања, совршени совпаѓаат, оваа помош за создавање исклучителна облека.

Избор на клиенти..