• Свеж
Баблов деца шише со вода со слама за училиште, девојчиња и момчиња доказ за истекување на шише со вода, шише без вода БПА 20 мл, зелена боја
zoom_in

Баблов деца шише со вода со слама за училиште, девојчиња и момчиња доказ за истекување на шише со вода, шише без вода БПА 20

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Шишето изградено со премиум еко-пријателска PPSU пластика, цврста и не е лесно да се пробие. Опремена е со еден отворен капак и брз проток што овозможува лесно пиење. Да се ​​биде лесен, лесно е за децата да носат во рака. Славата и устата на устата се изработени од силикона со храна. Хигиенската силиконска слама пиење плука е мека и џвакана, доказ за орална и залак. Опремена е со еден отворен капак и брз проток што овозможува лесно пиење. Опремено со модерен капак од слама и плукачка што се склопува за искуство со доказ за протекување. Неговиот проucирен дизајн му овозможува на родителот да чува часовник во однос на потрошувачката на вода. Детско шише со вода со слама : капакот од слама на самитот е компатибилен со сите шишиња со шишиња со шишиња со колба. Цврсто, еднократно шише со вода што може да издржи на капки, да ги одржува пијалоците ладни, да се исчистат во кина и да изгледа добро додека го правите тоа е клучно. Направено е со PPSU материјал без BPA кој е издржлив за долгорочна употреба. Производство за доказ за девојчиња и момчиња шише со вода : Дизајнирано убаво во шарени обрасци, овие шишиња за деца се совршени шишиња со големина на деца со капацитет од 16 или 20-тина. Премиум материјал БПА БЕСПЛАТНО : Ова детско шише со вода е 100% БПА, БПС и фталати бесплатно. Да се ​​биде лесен, лесно е за децата да носат во рака. Преносната рачка е дизајнирана да биде земена насекаде. Премиум материјал БПА БЕСПЛАТНО : Ова детско шише со вода е 100% БПА, БПС и фталати бесплатно. Совршено шише за пешачење, кампување, училиште и многу повеќе!. Капакот и рачката се изработени од про-одделение PP пластика. Ние користиме само безбедни материјали. Ние користиме само безбедни материјали. Направено е со PPSU материјал без BPA кој е издржлив за долгорочна употреба. Симпатична детска шише со вода за училиште : Од сите деца што мора да имаат, добро шише со вода треба да биде на врвот на вашата листа. Славата и устата на устата се изработени од силикона со храна. Детско шише со вода со слама : капакот од слама на самитот е компатибилен со сите шишиња со шишиња со шишиња со колба. Неговиот проucирен дизајн му овозможува на родителот да чува часовник во однос на потрошувачката на вода. Производство за доказ за девојчиња и момчиња шише со вода : Дизајнирано убаво во шарени обрасци, овие шишиња за деца се совршени шишиња со големина на деца со капацитет од 16 или 20-тина. Интегрираниот силиконски клип на капакот го прави протекување.Симпатична детска шише со вода за училиште : Од сите деца што мора да имаат, добро шише со вода треба да биде на врвот на вашата листа. Опремено со модерен капак од слама и плукачка што се склопува за искуство со доказ за протекување. Хигиенската силиконска слама пиење плука е мека и џвакана, доказ за орална и залак. 24 часа онлајн услуга : Дизајнирано силно во модели на бои, овие прават совршено шише со вода или момче. Совршено шише за пешачење, кампување, училиште и многу повеќе!. Цврсто, еднократно шише со вода што може да издржи на капки, да ги одржува пијалоците ладни, да се исчистат во кина и да изгледа добро додека го правите тоа е клучно. Шишето изградено со премиум еко-пријателска PPSU пластика, цврста и не е лесно да се пробие.

Избор на клиенти..