• Свеж
Тек 5 хексадецимална глава за миење садови 12-24 x 1-1/2 само-дупчење HD челик за завртки
zoom_in

Тек 5 хексадецимална глава за миење садови 12-24 x 1-1/2 само-дупчење HD челик за завртки

DEN 255.84

Стока
check Достапно.

Дијаметар на низата : #12-24. Должина : 1-1/2. Тип на погон : Хекс. Големина на погонот : 5/16. Заврши : Цинк. Дијаметар на низата : #12-24. Должина : 1-1/2. Тип на погон : Хекс. Големина на погонот : 5/16. Заврши : Цинк. Многу (2.000) вовлечени завртки за само-дупчење на главата за миење садови. Овие сврзувачки елементи позлатени се 12-24 нишки и се во должина од 1-1/2 "со хексадецимален 5/16". Овие завртки се карактеризираат со врвот за вежба #5 и се дизајнирани да вежбаат низ челик до дебелина до 1/2 ".

Избор на клиенти..