• Свеж
Qorpak Bag-09865 Полиетилен чиста торба за отворен крај, 2 мил, 4 x 6 големина
zoom_in

Qorpak Bag-09865 Полиетилен чиста торба за отворен крај, 2 мил, 4 x 6 големина

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Направено од девица полиетилен и ги исполнува сите УСА и барања. Прилагодено печатење и дополнителни големини на располагање. Направено од девица полиетилен и ги исполнува сите УСА и барања. Прилагодено печатење и дополнителни големини на располагање. Јасните вреќи со отворен крај на LDPE се многу разноврсни и економични.

Избор на клиенти..