• Свеж
Преносни звучници на Bluetooth Aurtec, вистински безжичен стерео на отворено двојно аудио со силен бас и моќен волумен, Bluetooth 4.2, Handsfree повикуваат на iPhone, Echo, Android и повеќе црн
zoom_in

Преносни звучници на Bluetooth Aurtec, вистински безжичен стерео на отворено двојно аудио со силен бас и моќен волумен, Bluetooth

DEN 639.84

Стока
check Достапно.

【Неверојатен стерео звук】- Двојно шокирајте го увото од страна на еден пар звучници (секој звучник има 5 вати вкупна излезна моќност) што прави гласен и одличен звук, исто така ви го донесува вистинското стерео искуство. Синхронизацијата со двојни звучници бара голем пренос на податоци, за оптимални ефекти, ви предлагаме да ги лоцирате во иста просторија и да избегнете поставување на предметот меѓу нив. 【Лесна за употреба】- Побрза врска со најновиот Bluetooth v4.2. Можете да ги користите индивидуално или заедно (ако сакате да користите два звучници заедно, ве молиме направете ги успешно спарени пред да го вклучите Bluetooth на вашиот уред). Вистинската безжична стерео врска ќе започне автоматски по првиот пат спарување, а вистинската безжична стерео технологија само дозволува да се спарат максимум 2 звучници. 【Преносен дизајн】- Мини звучник со големина, лесен за носење и однесување на каде било. Уживајте во вашата музика во движење. Совршено е за дома, студија, игри, пикник, забава и многу повеќе. 【Неверојатни перформанси】-9 часа време на играње, гласен волумен и бас за трескање, до 26 стапки, лесни и трајни сабвуфери, совршено компатибилни со Windows, Android и I-O-S (не за Mac OS. 【24x7 Поддршка за клиенти】- 2 години гаранција, 30 дена поврат/размена и 24x7 пријателска и корисна услуга за клиенти. 【Неверојатен стерео звук】- Двојно шокирајте го увото од страна на еден пар звучници (секој звучник има 5 вати вкупна излезна моќност) што прави гласен и одличен звук, исто така ви го донесува вистинското стерео искуство. Синхронизацијата со двојни звучници бара голем пренос на податоци, за оптимални ефекти, ви предлагаме да ги лоцирате во иста просторија и да избегнете поставување на предметот меѓу нив. 【Лесна за употреба】- Побрза врска со најновиот Bluetooth v4.2. Можете да ги користите индивидуално или заедно (ако сакате да користите два звучници заедно, ве молиме направете ги успешно спарени пред да го вклучите Bluetooth на вашиот уред). Вистинската безжична стерео врска ќе започне автоматски по првиот пат спарување, а вистинската безжична стерео технологија само дозволува да се спарат максимум 2 звучници. 【Преносен дизајн】- Мини звучник со големина, лесен за носење и однесување на каде било. Уживајте во вашата музика во движење. Совршено е за дома, студија, игри, пикник, забава и многу повеќе. 【Неверојатни перформанси】-9 часа време на играње, гласен волумен и бас за трескање, до 26 стапки, лесни и трајни сабвуфери, совршено компатибилни со Windows, Android и I-O-S (не за Mac OS. 【24x7 Поддршка за клиенти】- 2 години гаранција, 30 дена поврат/размена и 24x7 пријателска и корисна услуга за клиенти.

Избор на клиенти..