• Свеж
Изја Машка Магнетна Терапија Здравствена Заштита Долна Облека 3 Пакет Заштитете Го Боксерот На Простатата со 38 Енергетски Магнети
zoom_in

Изја Машка Магнетна Терапија Здравствена Заштита Долна Облека 3 Пакет Заштитете Го Боксерот На Простатата со 38 Енергетски Магнети

DEN 495.84

Стока
check Достапно.

38 Долари Енергетски Магнети : магнетите се научно вградени во областа на триаголникот и долниот дел на грбот за да се промовира циркулацијата на крвта, да се намали отокот и да се ублажи болката. Долготрајното носење може да го зголеми машкото либидо и да го подобри животот. ☛ Ослободуваат Негативни Јони : Боксерот За Здравствена Заштита е обложен со турмалин минерален камен, кој ослободува негативни јони, го намалува мирисот и е удобен и хигиенски за носење. Запалете ја страста и виталноста. ☛ Удобна Модална Ткаенина : не само што има здрави функции, туку и долната облека за магнетна терапија е многу удобна за носење, еколошка, хигроскопна, дише, свиленкаста, исто како и вашата нова кожа. Конзерви За мравки Поединечно Спакувани : Машките Шорцеви за Проширување се дизајнирани во индивидуално пакување, безбедни и хигиенски за носење и идеален подарок за вашиот љубовник/татко/брат да ја изрази вашата грижа. ☛ Големина Забелешка : нашите магнетни гаќички Се со Азиска големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете гаќички што ви одговараат. Ве молиме известете ни дали имате какви било прашања. Функција : 1. Магнетните честички ослободуваат енергија.2. Подобрете го квалитетот на спиењето.3. Заштитете ја простатата.4. Носењето долго време може да го зголеми машкото либидо и да го подобри животот5. Промовирање на секундарен раст и подобрување на машкото либидо6. 24 часа на ден за активирање на телесните клетки, ги зајакнува бубрезите, ја подобрува активноста на сперматозоидитеспецификации : Име На Производ : Машка Магнетна Терапија Гаќи : црвена, сива, црна големина : Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5xlitem Тип : Боксерска Брифсезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Стил На Ткаенина : Модалзизел : Применлив обем на половината 66,67-76,6 см (26,25-30,18 инчи)xl : погоден За обем На половината 76,6-83,33 См (30,18-32,81 инчи)2 XL : ПОГОДЕН ЗА ОБЕМ НА ПОЛОВИНАТА 83,33-90см (32,81-35,43 Инчи)3xl : Погоден За Обем На Половината 90-100см (35,43-39,37 инчи)4xl : погоден за обем на половината 100-110cm (39,37-43,31 Инчи)5xl : погоден за обем на половината 110-120 CM (43,31-47,25 инчи)Вклучување На Производот : 3*Магнетски Боксер Кратка Белешка : Ќе Има Мала Разлика во Бојата Помеѓу Вистинскиот Објект и Сликата Поради Причини за Прикажување.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите, доколку имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта.

Избор на клиенти..