• Свеж
Zenna Home Neverrust PowerGrip алуминиумска вшмукување корпа за туширање, 1 полица
zoom_in

Zenna Home Neverrust PowerGrip алуминиумска вшмукување корпа за туширање, 1 полица

DEN 608.00

Стока
check Достапно.

Направено од алуминиум. Вшмукувањето на електрична енергија има неверојатна моќност на држење : корпа се прицврстува на плочки, стакло или други мазни wallидни површини користејќи ги своите чаши за вшмукување на електрична енергија. Без дупчење во wallsидови : Инстали без дупчење, без алатки и нема оштетување на вашите wallsидови за туширање. Ги држи вашите најважни работи за туширање : корпата е идеална за производи за бања; Вклучува вградено складирање на жилет. Работи на мазни, рамни површини : Вклучени се и упатства за монтирање на лесно следење. Направено од алуминиум. Вшмукувањето на електрична енергија има неверојатна моќност на држење : корпа се прицврстува на плочки, стакло или други мазни wallидни површини користејќи ги своите чаши за вшмукување на електрична енергија. Без дупчење во wallsидови : Инстали без дупчење, без алатки и нема оштетување на вашите wallsидови за туширање. Ги држи вашите најважни работи за туширање : корпата е идеална за производи за бања; Вклучува вградено складирање на жилет. Работи на мазни, рамни површини : Вклучени се и упатства за монтирање на лесно следење.

Избор на клиенти..