• Свеж
НАЧИ Л7572П 0.86 Придвижуван Метал Со Голема Брзина Челик Никулец СГ Микро Вежба, 38 Должина, 0.12 Дијаметар На Стеблото, Тркалезно Стебло
zoom_in

НАЧИ Л7572П 0.86 Придвижуван Метал Со Голема Брзина Челик Никулец СГ Микро Вежба, 38 Должина, 0.12 Дијаметар На Стеблото, Тркалезно

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Никулец-Прав Метал-HSCO-вежба-битови Во Прав Метал HSCO Челик Калај+Тик Обложени. Димензија на вежба 0,86 мм, 0,2 инчи ФЛ, 1,5 инчи ОАЛ, Дијаметар на Стеблото 0,1181. Исклучителни Перформанси за Легури на висока температура, нерѓосувачки Челик, Јаглероден Челик, Легиран Челик, Алуминиум, Леано Железо. Оваа вежба со должина на никулец е погодна за дупчење со голема брзина и прецизно позиционирање и дијаметар. Ова е корисно во материјалот од Јаглеродни Челици и Нерѓосувачки Челици до Алуминиум.

Избор на клиенти..