• Свеж
Префрлување на копчето за притискање DPDT 6 PIN 1 Позиција за само-заклучување 5 парчиња
zoom_in

Префрлување на копчето за притискање DPDT 6 PIN 1 Позиција за само-заклучување 5 парчиња

DEN 732.80

Стока
check Достапно.

Тип на ставка : прекинувачи. Специфична точка на предмети : : бренд, неискористена, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување (каде е пакувањето .. Прочитајте ја тежината на Моренет : 0.05 ITEM Специфики : Тип на ставка : прекинувачи.

Избор на клиенти..