• Свеж
Meeyi W611-48X / Y-B13 посетители келнерски келнерски ресторани табели за табели 5 копчиња и 1 дисплеј, погодни за ресторани, кафулиња, судови за храна, хотели, барови
zoom_in

Meeyi W611-48X / Y-B13 посетители келнерски келнерски ресторани табели за табели 5 копчиња и 1 дисплеј, погодни за ресторани,

DEN 2160.00

Стока
check Достапно.

★ Употреба : Болници, банки, фабрики, трговски центри, центри за забава, ресторани, кафулиња, судови за храна, клиники, цркви, продавници за автомобили, центри за тестирање или други прилики за редици. ★ Начини на повеќе повици : вибрации, зуи, трепкање и разни комбинации. Кога келнерот остварува повик, соодветниот пејџер ќе вибрира или ќе направи звук, а LED трепка за да ги потсети клиентите. ★ y-48 Главен дисплеј : Големина : 240x80x17mm, може да се користи со до 256 предаватели на 3 копчиња, а опсегот на сигналот на системот опфаќа 1000 стапки на отворено подрачје. ★ Y-B13 Transmiter/Pusher е лесен за носење : Големина : 60x 21мм Може да се стави во вашиот џеб. Или закачете го околу вратот како приврзок. Вклучува лента за вратот. Ставете го на масата. ★ Напредна радиофреквенција Безжична технологија : Работен напон : DC 5 V, Фреквенција : 433.92 MHz / ± 75 K, работна струја : ≤900 MA, -106d B радиофреквентен пренос помеѓу Pager и Keypad е скоро ослободена од мешање од други радио сигнали . Работното растојание помеѓу wallидот и другите предмети ќе се намали, вистинското растојание зависи од ситуацијата. ★ Употреба : Болници, банки, фабрики, трговски центри, центри за забава, ресторани, кафулиња, судови за храна, клиники, цркви, продавници за автомобили, центри за тестирање или други прилики за редици. ★ Начини на повеќе повици : вибрации, зуи, трепкање и разни комбинации. Кога келнерот остварува повик, соодветниот пејџер ќе вибрира или ќе направи звук, а LED трепка за да ги потсети клиентите. ★ y-48 Главен дисплеј : Големина : 240x80x17mm, може да се користи со до 256 предаватели на 3 копчиња, а опсегот на сигналот на системот опфаќа 1000 стапки на отворено подрачје. ★ Y-B13 Transmiter/Pusher е лесен за носење : Големина : 60x 21мм Може да се стави во вашиот џеб. Или закачете го околу вратот како приврзок. Вклучува лента за вратот. Ставете го на масата. ★ Напредна радиофреквенција Безжична технологија : Работен напон : DC 5 V, Фреквенција : 433.92 MHz / ± 75 K, работна струја : ≤900 MA, -106d B радиофреквентен пренос помеѓу Pager и Keypad е скоро ослободена од мешање од други радио сигнали . Работното растојание помеѓу wallидот и другите предмети ќе се намали, вистинското растојание зависи од ситуацијата. Бренд : Meeyi/ Meiyicolor Класификација : Домаќин од втора генерација (светло со три бои) + 5 екстензии (три клучеви) Производител : Фуџијан Хуанутонска информатичка технологија копродукции, Ltd.classification Категорија : Безжичен интерком-пејглиран Сценарии : Хотел за време на пазарот : 2020- 08-05.

Избор на клиенти..