• Свеж
Божиќни чорапи 16,54 Големи персонализирани Божиќни чорапи Детска торба за подароци Божиќни ситници Бели кадифни сјајни чорапи за Божиќна празничка забава зелена е?
zoom_in

Божиќни чорапи 16,54 Големи персонализирани Божиќни чорапи Детска торба за подароци Божиќни ситници Бели кадифни сјајни чорапи

DEN 256.00

Стока
check Достапно.

Сите детали се неверојатни и изгледаат исклучителни. Име на итн. ? Детали за големината : Производот е долг 42 см и широк 27 см. ? Додадете празнична атмосфера : Децата долго време ќе се сеќаваат на нивните слатки Божиќни прослави, затоа што тие се толку желни за подароците и бонбоните во Божиќните чорапи. ? Материјал со висок квалитет : Изработено е од кадифен материјал, рачно изработен, прецизен, еластичен, густ и издржлив за да се постигне совршен ефект. Божиќниот чорап сет е погоден за семејства, земјоделски куќи, прозорци, па дури и хотели. Божиќниот чорап сет е погоден за семејства, земјоделски куќи, прозорци, па дури и хотели. Божиќните чорапи се од големо значење за нив и додаваат убава атмосфера на фестивалот. Оваа Божиќна чорапи може да има многу бонбони и подароци.63" (приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Совршено е за декорација на новогодишни елки и украси за забави, може добро да ја украси дневната соба, спалната соба, ресторанот, кафулињата, итн. Овие божиќни чорапи се доволно големи за да бидат исполнети со мали подароци, како што се бонбони или колачиња, часовници, преклопни паричници, врски, картички за подароци, мали играчки автомобили, итн? Широко користено : Може да се користи и како Божиќна декорација, лесно да се обеси на решетката за чорапи или камин, камин, wallид и врата. Овие божиќни чорапи се доволно големи за да бидат исполнети со мали подароци, како што се бонбони или колачиња, часовници, преклопни паричници, врски, картички за подароци, мали играчки автомобили, итн? Широко користено : Може да се користи и како Божиќна декорација, лесно да се обеси на решетката за чорапи или камин, камин, wallид и врата. ? Детали за големината : Производот е долг 42 см и широк 27 см. Божиќното порибување, кое има бело долги кадифен врвен и високи сјајни декор, може да биде совршен Домашна декорација за да го направите вашиот Божиќ повеќе празничен. ? Божиќна декорација : Божиќните чорапи се украсени со бели кадифни врвови и високи сјајни секвенци. Опис : Божиќното порибување е обележано со дизајн на Lanyard, така што може да биде погодно обесено на секаде каде што сакате да украсите за да биде совршен украс. ? Божиќна декорација : Божиќните чорапи се украсени со бели кадифни врвови и високи сјајни секвенци. Оваа Божиќна чорапи може да има многу бонбони и подароци. Тоа е конструиран од кадифен материјал.

Избор на клиенти..