• Свеж
Xunion Mini Shredder Paper Electric Elective USB Eter Power Cross Cross Shredding Box Desktop Office, хартиени документи Алатка за сечење на алатката Shredder OQ1
zoom_in

Xunion Mini Shredder Paper Electric Elective USB Eter Power Cross Cross Shredding Box Desktop Office, хартиени документи Алатка

DEN 479.84

Стока
check Достапно.

Дали барате професија-ал, но сепак прифатлива хартија? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка што Ca-N D-O повеќе работи одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Нашиот Шредер за хартија Phoffice-L мора да ви ги задоволи потребите. Тоа е еден од T. Тој најдобри избори за вас : Изработено од високо квалитетен ABS материјал, мини USB -shredder може да се напојува со USB моќност или батерии Компактна големина, симпатична и корисна, совршена отворачка буква и хартија за трескање за десктоп Основата е основата е основата Направено од нелизга Си. licone, и рендан хартија не лизга автоматско хранење со хартија, концизен распоред и работа со Simpl-E, тоа е многу погодно за разбивање и доверливост на контра сметките што се користат во деловните простории на системот за финансиски и хартии од вредност. Кајонски : Направено од издржлив ABS материјал, силиконски база што не се лизга, Simpl-E и удобен, мал и не го окупира земјата, можете да го носите со вас со двојна употреба на моќност/батерија, подготвени за исполнување на побарувачката (батерија не вклучува) ширина на Хартија Tor-N : A4 апликација. Јон : Наменети за хартија, сметки, приходи, ПП пластика итн. Големина на производот : 10.43x5.51x4.33 во Големина на пакетот : 28.5x16x12.5cm/11.22x6.3x4.92 Во нето тежина : 785g/1,73 lb бруто тежина : 900g/ 1,98 lb Пакетот вклучува : 1 x мини уништувач 1 x USB кабел 1 x Употреба M. anual Белешки : Ве молиме, дозволете мала разлика во бојата предизвикана од грешката на пукањето ligh-T и 1-3 cm, поради рачно мерење и проверете дали Не ми пречи пред да нарачате мини уништувач не може да уништи пластична картичка, хартиена картичка или густа пепера. Mini Shredder Paper Electric Electric USB Cut Cross Shredding Box Desktop Office, хартиени документи Алатка за сечење на алатката Shredder OQ1.

Избор на клиенти..