• Свеж
Машина за миење садови за миење садови за тапа на тапа, монтирање на wallид, абс, пластична единечна ладна чешма со чешми за балкони за балкони.
zoom_in

Машина за миење садови за миење садови за тапа на тапа, монтирање на wallид, абс, пластична единечна ладна чешма со чешми за

DEN 384.00

Стока
check Достапно.

✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). Тип : Паука за тапаци со тапаци : Монтажа со единечна дупка по пакет :

Избор на клиенти..