• Свеж
Пригодното степлер за задебелување може да резервира 50 страници Студент Голем степлер канцелариски метал степлер сино
zoom_in

Пригодното степлер за задебелување може да резервира 50 страници Студент Голем степлер канцелариски метал степлер сино

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

(1) Име на производот : Степлер. (2) Материјал на производот : метално железо, гума. (3) Функцијата на производот : Прилагодување на книги и трудови за испитување. (4) Големина на производот : должина 16см ширина 6,2 см Висина 4,5 см. (5) Предности на производот : Голем степлер, заштеда на труд и лесен за употреба, метален материјал од не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа. Тип : Степлер нето тежина : 300g Спецификации : Голема класификација на бои : бело црно сино.

Избор на клиенти..