• Свеж
Nekmit Flat USB wallиден полнач, двојно полнач за USB wallид со двојна порта со Smart IC за iPhone 14/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/12/12 Mini/12 Pro, Galaxy, Pixel, iPad Pro, Airpods и повеќе, виолетова
zoom_in

Nekmit Flat USB wallиден полнач, двојно полнач за USB wallид со двојна порта со Smart IC за iPhone 14/14 Pro/14 Pro Max/13/13

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Полначот за двојно пристаниште USB Wallид ви овозможува истовремено да наплаќате 2 уреди. Блок за рамен полнење со Smart IC технологија автоматско откривање на излезот на вашиот уред за секогаш да се наполни со максимална брзина. 12 вати максимален излез на која било порта. Мулти-заштитен безбедносен систем со висока температура, висока струја и заштита од прекумерно полнење. Ултра тенок рамен полнач за usb wallидови е одличен за вклопување зад вашиот мебел, кауч и кревет без да ги свиткате жиците. Тенки USB Wallид полнач поддржан од компактен 1-годишен ограничен гаранција на Nekmit. Полначот за двојно пристаниште USB Wallид ви овозможува истовремено да наплаќате 2 уреди. Блок за рамен полнење со Smart IC технологија автоматско откривање на излезот на вашиот уред за секогаш да се наполни со максимална брзина. 12 вати максимален излез на која било порта. Мулти-заштитен безбедносен систем со висока температура, висока струја и заштита од прекумерно полнење. Ултра тенок рамен полнач за usb wallидови е одличен за вклопување зад вашиот мебел, кауч и кревет без да ги свиткате жиците. Тенки USB Wallид полнач поддржан од компактен 1-годишен ограничен гаранција на Nekmit. Дизајнот со низок профил на полначот на USB на Nekmit Slim USB ќе се вклопи во овие простори и може да функционира со полн капацитет со пристапот што останува достапен од попречување на мебелот. На Nekmit Slim USB полначот може да се пристапи зад повеќето мебел, како што се каучи, кревети и ноќни штандови за наплата на уреди. Го има третиот измет, така што цврсто се вклопува во излезот и не се мачка наоколу. Рамниот дел се спушта, испуштете се на wallидот, поддржувајќи го целиот полнач и го прави уште помалку склони кон паѓање.

Избор на клиенти..