• Свеж
Тема за везење на памук со заробени памук DMC 327 - по скин
zoom_in

Тема за везење на памук со заробени памук DMC 327 - по скин

DEN 85.28

Стока
check Достапно.

Бренд : DMC. Количина : по скин. Боја : 327. Состав : 100% памук. Инструкции за перење : што се перат на 60 степени. Бренд : DMC. Количина : по скин. Боја : 327. Состав : 100% памук. Инструкции за перење : што се перат на 60 степени. Бренд за информации за производот : ДМЦ Количина : по скин боја : 327 Состав : 100% Упатства за миење на памук : Перење на 60 степени Стил : Затегнат памук.

Избор на клиенти..