• Свеж
Билни есенции Био: Обновете го климатик за кокосово млеко
zoom_in

Билни есенции Био: Обновете го климатик за кокосово млеко

DEN 456.00

Стока
check Достапно.

Билни есенции Био : Обновете го балсам за кокосово млеко, 13,5 fl Oz : Herbal Essences Cocout Milk Shampoo и балсам со Bio : Обновете ја помошта Враќање на косата во живот за само 21 ден. Тие се направени со био : обновување, мешавина од потпис на есенцијални антиоксиданти, алое и морски алги, дизајнирани да помогнат во прочистување и заштита од нечистотии. Вашата коса навистина ќе добие помека и повеќе слободна тече бидејќи формулата Bio : Rebint продолжува да работи со секое миење. Плус, ќе забележите дека вашата коса сјае посветла и повеќе хидрирана. Од првиот поп на капачето, нашиот балсам за кокосово млеко ќе ве однесе на меко и свежо повеќеслојно искуство со мирис. Уживајте се во мирисот на живописен кокос проследено со свеж букет бели флорали и длабока ванила. Едноставно нанесете балсам на влажна коса, масажа во кремаста латер, изгубете се во мирисот и исплакнете. За уште повеќе зачудувачка коса, користете заедно со шампон со кокосово млеко и крем нанесена од масло со био : обновете.

Избор на клиенти..