• Свеж
20 парчиња 4мм x 8/10/11/16/10мм занитки Алуминиум Отворен крај лар Флан слепи занишани засилувачи за згради автомобили бродови авиони
zoom_in

20 парчиња 4мм x 8/10/11/16/10мм занитки Алуминиум Отворен крај лар Флан слепи занишани засилувачи за згради автомобили бродови

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Должина на стеблото : 20мм, број на компјутери : 20 парчиња. Име на производот : слепи навртки. Пакет. Спецификација : . Материјал : Алуминиумска легура. Е прилагодено : да. DDescriptions : Име на производот : слепи навртки. Содржина на Packa : 20pcs x слепиот ритмајн боја : сребрен тон. Материјал : 5056 Aluminumrivet Телото Големина : 8 x 4mm / 0,31 "x 0,16" (L*d) / 10 x 4mm / 0,39 "x 0,16" (L*d) / 13 x 4mm / 0,51 "x 0,16" (L*D ) / 16 x 4mm / 0,63 "x 0,16" (L*d) / 20 x 4mm / 0,79 "x 0,16" (L*D) Тежина : околу 38g-50g. Големина на флан : 1,6 x 12mm / 0,06 "x 0,47" (t*d) опсег на зафат : 0,5 mm-4,5mm / 0.02 "-0.18" (Min.-Max.) / 1 MM-6.5mm / 0.04 "-0.26" ( Min.-Max.) / 4mm-9,5mm / 0,16 "-0.37" (Min.-Max.) / 7mm-12.5mm / 0.28 "-0.49" (Мин.-Макс.) / 11mm-16,5 mm / 0,43 " -0,65 “(Мин.-Макс.) Драичен материјал сето-алуминиумски занитки и занитници со цинк со цинк завршени, со лесен, но силен и подобра отпорност на корозија. Апарати, мебел и други производи. Одлично и за внатрешна и за надворешна употреба. Силно изведување доволно силна за да ги поддржи сите ваши проекти. Супериорен отпорен на корозија погоден за апликации со солена вода. Професионална потреба специјални алатки (како Ривертер) за монтирање на овие слепи навртки. Број на Дасмодел : Снабдувања на слепи Риведиј : Дрво обработка на Оригин : копно Кинаколор : Греј.

Избор на клиенти..