• Свеж
UXCELL M8 Крилни ореви цинк обложени прицврстувачи делови завртки цимбали пеперутка орев бронзен тон 20 парчиња
zoom_in

UXCELL M8 Крилни ореви цинк обложени прицврстувачи делови завртки цимбали пеперутка орев бронзен тон 20 парчиња

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Спецификација : женска нишка M8; Легура на цинк, галванизирана, анти-низа и антикорозија. Севкупна големина : 27 x 13 x 11mm (L*H*D). Апликација : Поправање на плочи, ролетни, тапани, цимбали, музички штанд, столчиња за преклопување, брзи стеги, мебел за домови, лавици за фиксирање, итн. Предност : Се користи на места каде што е потребно честа прилагодување или расклопување на приклучоците за прицврстување. Не се потребни алатки за инсталирање на производот, само свртете ја раката за да се заврши. Забелешка : Кога заклучувате, мора да ги потврдите спецификациите на навој и да ја исчистите површината на конецот за да избегнете лизгање на конецот. Функција : Лесно за инсталирање и расклопување, еднократно. Спецификација : женска нишка M8; Легура на цинк, галванизирана, анти-низа и антикорозија. Севкупна големина : 27 x 13 x 11mm (L*H*D). Апликација : Поправање на плочи, ролетни, тапани, цимбали, музички штанд, столчиња за преклопување, брзи стеги, мебел за домови, лавици за фиксирање, итн. Предност : Се користи на места каде што е потребно честа прилагодување или расклопување на приклучоците за прицврстување. Не се потребни алатки за инсталирање на производот, само свртете ја раката за да се заврши. Забелешка : Кога заклучувате, мора да ги потврдите спецификациите на навој и да ја исчистите површината на конецот за да избегнете лизгање на конецот. Функција : Лесно за инсталирање и расклопување, еднократно.

M8 female thread; zinc alloy, galvanized, anti-rust and anti-corrosion. Overall Size:
27 x 13 x 11mm(L*H*D)

Избор на клиенти..