• Свеж
AEXIT 20PCS 3 ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОДАВНИЦИ НА ПИН 12.7MMX5.7MMX6.6MM МОМЕНТАРНА СПДТ мини прекинувач за прекинувачи
zoom_in

AEXIT 20PCS 3 ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОДАВНИЦИ НА ПИН 12.7MMX5.7MMX6.6MM МОМЕНТАРНА СПДТ мини прекинувач за

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Име на производот : прекинувач за микро ограничување; Земја на производство : Кина. Нето тежина : 7g. Тип на контакт : SPDT 1 NO 1 NC; Материјал : пластика, метал. Број на пин : 3; Тип на акција : Моментно. Содржина на пакет : 20 PCS X Micro Limit Switch. Опис : Карактеристики : Контакт со заклучување, 3 пинови, копче за квадратно притискање, натопете низ монтажа на дупки. Користено во полињата на електронски производи, уреди за домаќинства и повеќе. Дизајн на високи прецизни механизми нуди акутно работење и долг животен век. Спецификации : Име на производот : Притисок Switch Color на копчето : Бела, сива, црна, сребрена тонконтактна тип : momentaryterminals : 3 pinsmaterial : пластика, металдимензија (не е вклучен игла) : 12.7mmx5.7mmx6.6mmweight : 16 Gpackage Содржина : 20 x Прекинувач за копче за притискање.

Избор на клиенти..