• Свеж
Марокански 8cups 20oz чајник рачно изработена месинг сребрена рака издлабена во Фес Мароко
zoom_in

Марокански 8cups 20oz чајник рачно изработена месинг сребрена рака издлабена во Фес Мароко

DEN 959.84

Стока
check Достапно.

Марокански чај саксија од 8 чаши. Голем тешки чај од 20oz. Раката врежана во Фес Мароко. Висококвалитетен месинг сребрен позлатен. Традиционален марокански дизајн. Марокански 8 чаши чај сад рачно изработен со средно месинг сребрена чајник со чајник врежана во FES мароко со големина за 8 чаши чај има висококвалитетен печат од 5 starsвезди со висококвалитетен месинг од чај, сервирање топол чај рака миење само без миење садови рачно изработено и рачно врежана врежана рачно изработена и рачно врежана со рака рачно изработено и рачно врежана врежана со рака рачно изработено и рачно врежана врежана рака и врежана со рака во империјалниот град Фес Мароко.

Избор на клиенти..