• Свеж
Yiwango 304 не'рѓосувачки челик задебелена орев, дополнителни делови за прицврстување на дебели ореви
zoom_in

Yiwango 304 не'рѓосувачки челик задебелена орев, дополнителни делови за прицврстување на дебели ореви

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Дизајн на длабока нишка : Завртката од дрво со дизајн на длабока конец може да обезбеди добра сила за фиксирање во различни дрво и вештачки материјали, и не е лесно да се олупи. 304 не'рѓосувачки челик, висока цврстина, може да се користи во влажна околина, не грижете се за 'рѓа. Стандарден тип на жлеб : Стандарден вкрстен жлеб, униформа сила, не е лесна за лизгање, мазно внатре и надвор, лесен за употреба. Орев и завртка со висок квалитет на завртки се идеални за поправки и замена. Дизајн на длабока нишка : Завртката од дрво со дизајн на длабока конец може да обезбеди добра сила за фиксирање во различни дрво и вештачки материјали, и не е лесно да се олупи. 304 не'рѓосувачки челик, висока цврстина, може да се користи во влажна околина, не грижете се за 'рѓа. Стандарден тип на жлеб : Стандарден вкрстен жлеб, униформа сила, не е лесна за лизгање, мазно внатре и надвор, лесен за употреба. Орев и завртка со висок квалитет на завртки се идеални за поправки и замена. Инсталацијата за лесна DIY за да му дадете на вашиот дом нов изглед за преуредување.model : M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M20 M24 M30 Color Класификација : M5 (20) M6 (10) M8 (5) M10 (2) M12 (2) M14 (2) M16 (1) M18 (1 ) M20 (1) M22 (1) 1) M24 (1) Вид : Hexagon Nutproduct Јачина : 6,8 Функција Режим : Заклучување Стандард тип : Национален стандард Имате какви било прашања кога користите, слободно контактирајте не по порака.

Избор на клиенти..