• Свеж
Летен спортски костум за летни спортови за брзо сушење на спортска облека со кратки ракави со кратки ракави, случајни плус големина машка двојна костум
zoom_in

Летен спортски костум за летни спортови за брзо сушење на спортска облека со кратки ракави со кратки ракави, случајни плус големина

DEN 4784.00

Стока
check Достапно.

Класичното совпаѓање на бојата се перат и отпорни на абење. Шевовите се рамномерно, ситно зашиени и издржливи за носење и миење. Еластична половината : Удобно одговара на половината, слободно движење без затегнатост. Pocketеб со голем капацитет : Лесно е да ги носите вашите работи, лесни за употреба. Модерна и стилска, квалитетна изработка не е лесна за прицврстување, и не е лесно да се соблече конецот. Боја : Black Applicable Season : Summer Sleeve должина : кратки плочки на ракави Должина : Shartsmaterial Состав : 100% полиестерски фибертоп стил : маица Класичното појавување на бои се перат и отпорни на абење. Шевовите се дури и, фино зашиени и трајни за носење и миење. Половината : удобно вклопување на половината, слободното движење без затегнатост. Тема.Бак на училиште, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Црниот петок, Божиќ.

Избор на клиенти..