• Свеж
Aveanit 100pcs со голема моќност LED чип Cree LED ламби за ламби 1W LED ламби мониста 3W LED5W LED бело црвено зелено сино жолто жолта боја на ламби со целосна боја на ламби во боја
zoom_in

Aveanit 100pcs со голема моќност LED чип Cree LED ламби за ламби 1W LED ламби мониста 3W LED5W LED бело црвено зелено сино жолто

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Ниска потрошувачка на енергија и нема електромагнетно мешање во животната средина. Ефикасноста на светлината е висока, спектарот е скоро целиот концентриран во видливата фреквенција на светлина, а чистотата е голема. Здрав извор на светлина, без треперење, без замор на очилата. Материјал за производи : жицата е златна жица, а заградата е бакарна. Карактеристики на производот : Добра стабилност, висока ефикасност на светлината, распаѓање на мала светлина, долг животен век, чиста бакарна заграда, брза спроводливост на топлина, голема јачина, добра изолација. Широк спектар на апликации : Погоден за тела за осветлување, декоративни светлосни ленти, улични светла, светла од поплави, итн. Модел : Голема моќност на ламбата за сила : CCCVoltage : 3.0-3.4 VCurrent : 350-700 MA1 W Големина на чип : 32mil3 W Големина на чип : 42 MIL5 W големина на чип : 58milif Имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас во секое време, ние ќе ви дадеме совршен одговор што е можно поскоро.

Избор на клиенти..