• Свеж
JESC само -грижа ментална здравствена терапија Постери Емоции ТЕРАПИЈА ТЕРАПИЈА НА ТЕРАПИЈА КАНВАС Сликарство Терапевт Советник за канцеларија Декор рачно изработ?
zoom_in

JESC само -грижа ментална здравствена терапија Постери Емоции ТЕРАПИЈА ТЕРАПИЈА НА ТЕРАПИЈА КАНВАС Сликарство Терапевт Советник

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Убава wallидна уметност за да се наполни голем јаз на wallидот, е многу заслепувачко постоење! Толку е лесно да се облекувате вашиот wallид, рачно испрекинато околу цврстите дрвени шипки за носилки; лесно се обеси ;. Revempt со соба : Ново реновиран дом, стан, расадник, компанија, канцеларија, коридор , мастер спална соба, соба за гости, направете ја атмосферата на вашата соба полна со уметничка смисла и релаксација;. Рачно изработено - Рамката е увезена природно бор дрво од Русија, ги прегледуваме уметничките дела во секој чекор од процесот на завршна обработка, а потоа внимателно ги спакуваме вашите уметнички дела за да бидете сигурни дека ќе ве достигне во најдобра состојба;. Одличен подарок за сите возрасти. Направете уникатен совршен подарок за Божиќ, роденден, Денот на благодарноста или други посебни денови или прослави;. Поврзана точка на вашиот простор. Без разлика дали сакате да додадете поп боја и точка на интерес за вашиот простор за живеење, овој сет на уникатни уметнички дела ќе одговара на вашата потреба!. Убава wallидна уметност за да се наполни голем јаз на wallидот, е многу заслепувачко постоење! Толку е лесно да се облекувате вашиот wallид, рачно испрекинато околу цврстите дрвени шипки за носилки; лесно се обеси ;. Revempt со соба : Ново реновиран дом, стан, расадник, компанија, канцеларија, коридор , мастер спална соба, соба за гости, направете ја атмосферата на вашата соба полна со уметничка смисла и релаксација;. Рачно изработено - Рамката е увезена природно бор дрво од Русија, ги прегледуваме уметничките дела во секој чекор од процесот на завршна обработка, а потоа внимателно ги спакуваме вашите уметнички дела за да бидете сигурни дека ќе ве достигне во најдобра состојба;. Одличен подарок за сите возрасти. Направете уникатен совршен подарок за Божиќ, роденден, Денот на благодарноста или други посебни денови или прослави;. Поврзана точка на вашиот простор. Без разлика дали сакате да додадете поп боја и точка на интерес за вашиот простор за живеење, овој сет на уникатни уметнички дела ќе одговара на вашата потреба!. Спецификација : ● Големина : 12 x 20inch x 3pcs /30x50cmx3pcs ● Материјал : платното се протега на лесна рамка од дрво ● Водоотпорна : Да ● Еко-мастило печатење : Да ● УВ отпорен : Да ● Анти-жолтинг : Да : Употреба : ➢ Погодно на Бидете обесени на вратата, wallидот, countertop. ➢ Совршени слики wallидни украси за спална соба, дневна соба, ходник, кујна, бања, хотел, канцеларија, прием, салата, библиотека за создавање релаксирани вибрации насекаде. Рамување : Природно дрво рачно изработено цврсто дрво внатрешна рамка лесна и лесна за поставување двапати изшкуркани и завршени без токсини или чипс. 100% вистинско борово дрво. Пакет : Рамка за сликање x 3 компјутери без трајно поврзување x3 компјутери заштитени со пластични кеси и картонска кутија. Ние ја посветуваме нашата чесност и професионалец во нашата услуга за сликање на секој нов и стар клиент, создавајќи го нашето меѓусебно задоволство и достигнување.

Избор на клиенти..