• Свеж
Стара англиски копродукции Прекрасна дама среќна роденденска картичка - Неон виолетова роденденска картичка за жени | Симпатична забавна дизајн за неа, сестра, вну
zoom_in

Стара англиски копродукции Прекрасна дама среќна роденденска картичка - Неон виолетова роденденска картичка за жени | Симпатична

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

? Стилска роденденска картичка : Оваа виолетова и розова честитка е совршена за да славиме роденден. Inенски дизајн со модерен изглед и чувство, ова би било одлично да се подари сестра, внука, тетка, мама, мајка, најдобар пријател или колега. Со дизајнот со рачно засилување, картичката сигурно ќе се истакне. ✨ Посебни пресвртници : Пронајдете совршена честитка за семејството и пријателите. Имаме дизајни за секоја пригода. ? Ние се грижиме : Нашиот опсег на честитки се дизајнирани во куќа и сите печатени во Англија на табла за хартија со овластен FSC. Нашите картички доаѓаат со висококвалитетен плик што е направен со одржливи материјали за да се минимизира влијанието на животната средина. ? Големина и мерења : Нашите картички се 150х150мм (6 x 6 инчи), се отпечатени на дебела картичка од 280 GSM и доаѓаат со плик, запечатени во полибаг. Сите картички се празни внатре, оставајќи многу простор за вашите лични и сентиментални пораки. ? За старата англиска компанија : Здраво, ние сме стара англиска компанија. Ние сме бренд за канцелариски материјал и подароци со седиште во Велика Британија. Ние дизајнираме и создаваме убаво илустрирани и рачни производи, со цел да понудиме стилски, некомплицирани производи со пораки што резонираат со луѓето. ? Стилска роденденска картичка : Оваа виолетова и розова честитка е совршена за да славиме роденден. Inенски дизајн со модерен изглед и чувство, ова би било одлично да се подари сестра, внука, тетка, мама, мајка, најдобар пријател или колега. Со дизајнот со рачно засилување, картичката сигурно ќе се истакне. ✨ Посебни пресвртници : Пронајдете совршена честитка за семејството и пријателите. Имаме дизајни за секоја пригода. ? Ние се грижиме : Нашиот опсег на честитки се дизајнирани во куќа и сите печатени во Англија на табла за хартија со овластен FSC. Нашите картички доаѓаат со висококвалитетен плик што е направен со одржливи материјали за да се минимизира влијанието на животната средина. ? Големина и мерења : Нашите картички се 150х150мм (6 x 6 инчи), се отпечатени на дебела картичка од 280 GSM и доаѓаат со плик, запечатени во полибаг. Сите картички се празни внатре, оставајќи многу простор за вашите лични и сентиментални пораки. ? За старата англиска компанија : Здраво, ние сме стара англиска компанија. Ние сме бренд за канцелариски материјал и подароци со седиште во Велика Британија. Ние дизајнираме и создаваме убаво илустрирани и рачни производи, со цел да понудиме стилски, некомплицирани производи со пораки што резонираат со луѓето.

Избор на клиенти..