• Свеж
Мејденформ Женски Еден Фаб Одговара Деми Маица Градник 05701 2-Пакет
zoom_in

Мејденформ Женски Еден Фаб Одговара Деми Маица Градник 05701 2-Пакет

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

92% Најлон, 8% Спандекс. Миење Раце Само. Земја на потекло : Увезени. Нега : ладно миење Раце; Белило Без хлор кога е потребно; линија сува; Не паѓајте суво, железо или суво чистење. Четка удобност внатрешна крило и чаша лагер. Останете на место ремените обезбедуваат голема поддршка и форма.

Избор на клиенти..