• Свеж
Компатибилен Со Nord N200 5g Паричник Случај Pu Кожа [Магнетни] Флип Фолио N200 5G Случај Со Носителите На Картички [Kickstand] [Shockproof Tpu Внатрешна Школка] Телефон Покритие OnePlus Nord N
zoom_in

Компатибилен Со Nord N200 5g Паричник Случај Pu Кожа [Магнетни] Флип Фолио N200 5G Случај Со Носителите На Картички [Kickstand]

DEN 158.08

Стока
check Достапно.

●Слот за картички можете лесно да ги користите сите функции без отстранување на случајот.5, куќиштето за внатрешна обвивка што одговара на формата безбедно го фаќа вашиот телефон на место и нуди голема заштита од удари и испакнатини на аглите и рабовите.6, невидливиот држач за удар може да се префрли во хоризонтална положба и да дејствува како цврст држач. Му дава на вашиот телефон удобен агол на гледање додека не додава дебелина.❥ Занаетчиски Материјал1, Премиум СТП и совршена изработка го прави уште потрајни.2, Уникатен и едноставен стил, направете го вашиот телефон луксузен и најдобро чувство.❥ Цвет во боја/Мермер/Ѕвездено небо/Галаксија/Сеј/Геометрија.Мути Шема Норд Н200 5г паричник случај за вашиот избор❥ Совети Премногу картички во слотовите за картички може да го згуснат куќиштето и да ја ослабнат функцијата за магнетно затворање, затоа ве молиме поставете соодветна количина картички во куќиштето.❥ Пакетот Вклучува : 1x One Plus Nord N200 5g Случај (6.49 инчен)Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен.

Избор на клиенти..