• Свеж
7 Пара Обетки Со Рамен Грб Поставени За Жени, Хипоалергични Хируршки Челични Кубни Цирконски Обетки Столпчиња за Спирала На ' Рскавицата На Лобусот
zoom_in

7 Пара Обетки Со Рамен Грб Поставени За Жени, Хипоалергични Хируршки Челични Кубни Цирконски Обетки Столпчиња за Спирала На

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. 7 Пара во еден редослед што една големина или повеќе големини. Рамен назад завртка назад. Тркалезна кубна цирконија. хипоалергично. Мини столпчиња е 2мм (0,08 инчи). Малите столпчиња се 3мм (0,12 инчи). Малите столпчиња се 4мм (0,16 инчи) и 5мм (0,2 инчи). Големата големина е 6мм( 0,24 инчи), 7мм(0,2,8 инчи) и 8мм(0,32 инчи). Гаг е 0,8 мм (0,03 инчи). Обетки За Жени Столпчиња Поставени За Повеќекратен Пирсинг Еден сет вклучува 7 Пара рамни задни обетки. Погоден за прва дупка, втора дупка, трета дупка. И, исто така, може да се користи како ' рскавица обетка обетка, хеликс пирсинг накит. Одговара на стилот. Рамни Обетки За Грб За Жени Во пирсинг што молат за стилови на накит, како што е спиралата на ' рскавицата или пирсингот на трагус, рамниот диск назад овозможува дискретна подлога. Ако сте оној кој сака само вашиот накит да блесне од предниот дел на увото, тогаш подлогата на рамниот диск е за вас. Flat Back CZ Stud Обетки Големина Ex Мини столпчиња е 2mm (0.08 инчи). Многу мал. Гаг е 0,8 мм (0,03 инчи). Лесен и хипоалергичен. Рамен грб ' рскавица обетки, хеликс пирсинг накит за жени. Хипоалергичен Материјал Е Направен Од 14к позлатен ВО 316л хируршки челик. Високо полиран, без никел, Погоден за чувствителни уши и разни пирсинг на телото. Нашата Услуга е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар накит и најдобра услуга. Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе се погрижиме да ви обезбедиме совршено решение.

Избор на клиенти..