• Свеж
БУДАЈ Мека Силиконски Ремен Замена Часовник Бенд ЗА Garmin Ferrunner 735XT/235/620/630 Гледајте
zoom_in

БУДАЈ Мека Силиконски Ремен Замена Часовник Бенд ЗА Garmin Ferrunner 735XT/235/620/630 Гледајте

DEN 395.84

Стока
check Достапно.

Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Избор на клиенти..