• Свеж
2 дворови Бели Пердуви Ној Пердуви Боа Облека Занает САМ Пердуви Плуми Природна Свадбена Забава Божиќна Декорација-Замихала
zoom_in

2 дворови Бели Пердуви Ној Пердуви Боа Облека Занает САМ Пердуви Плуми Природна Свадбена Забава Божиќна Декорација-Замихала

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор. Сите бои ги продаваме одделно. Ве молиме изберете внимателно пред да ја поставите вашата нарачка! Производите имаат суштински дизајн на пердуви, кој може да се користи за накит од пердуви, украси од пердуви и изработка на пердуви. Сите наши пердуви се природни.Можете да го користите убавиот пердув за да направите различни ракотворби. Производите со квинтесенцијален дизајн на пердуви, може да се користат за накит од пердуви, украси од пердуви и изработка на пердуви. Следниве Пердуви за се одлични за сите видови занаети. Стф и флексибилните пердуви се популарни за украсување капи и Додатоци ЗА клипови сам!. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. кликнете КУПИ СЕГА И ви треба каква било поддршка, слободно контактирајте не во секое време. 2 дворови Бел Пердув Ној Пердуви Боа Облека Занает САМ Пердув Плуми Природна Свадба Партија Божиќ Декорација Материјал : Вистински Ној Пердуви Должина : 2 Дворови/Многу боја ;како што покажува сликата Квалитет : и 100% Бренд Употреба : Обоени Пердуви Боа Занаети Танчерка Костим Партија Свадба Декорација.

Избор на клиенти..