• Свеж
Прочистувач на воздух за Спална Соба, Koios H13 Вистински Прочистувачи На Воздух HEPA Филтер За Десктоп Канцелариски Автомобил Миленичиња СО USB Кабел, Мал Чистач На Возду
zoom_in

Прочистувач на воздух за Спална Соба, Koios H13 Вистински Прочистувачи На Воздух HEPA Филтер За Десктоп Канцелариски Автомобил

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

H13 Вистински Прочистувач На Воздух hepa-прочистувач на воздух KOIOS за дома има 3-фазен систем за филтрирање : пред-филтер, H13 вистински хепа филтер и високо-ефикасен филтер за активиран јаглерод. Ефикасно Исчистете ги загадувачите на воздухот, како прашина, првут од домашни миленици, чад и домашен мирис. Олеснување на кивање. Совети : користете само вистински филтри за замена НА КОИОС (пребарајте B0 BYNLC5 WN) за најдобри резултати и перформанси на производот. Ве молиме отстранете ја пластичната кеса од Филтерот H13 Hepa пред да го вклучите прочистувачот на воздухот. Ефикасно и 25db Работи Тивко-прочистувачот на воздух за работна површина во просторијата има 360° довод на воздух и моќен мотор, кој може да исчисти до 140 ft2 за 25 минути и 280 ft2 за 60 минути. Потребно е едно притискање на истото копче за да се вклучи/исклучи и да се контролира брзината на вентилаторот (3 Брзини на Вентилаторот). Операцијата не може да биде полесна. Прочистувачи на воздух Со Пренослив Дизајн-не само што овој прочистувач на воздух за прашина може да се ослободи од загадувачите на воздухот, туку може да биде и добар партнер за вашето патување, возење и канцеларија. Уникатниот дизајн на рачката ви овозможува да го носите насекаде, да дишете свеж воздух во секое време и да одржувате добро расположение. Малиот и минималистички дизајн е елегантен и стилски, погоден за секој стил на соба како дневна соба, спална соба, кујна, автомобил, хотел, работна површина итн. совршено решавање на проблемите со квалитетот на воздухот во мали области како што се спална соба, канцеларија десктоп, миленичиња соба. Пријателски За Корисниците-1.Кога ќе спиете или ќе излезете, вклучете ја функцијата за исклучување на тајмерот од 5 часа. 2. Филтер доживотен индикатор за вашата погодност. 3. Синото светло е опционално (служи како убаво, смирувачко ноќно светло), ноќното светло може да се исклучи за да уживате во совршена ноќ на спиење без ефект на светлина. (Кога машината работи притиснете и држете го копчето на телото 3 секунди за да го вклучите/исклучите ноќното светло). Што Добивате-Пренослив прочистувач на воздух, филтер 3-во-1, УСБ-кабел за полнење и прирачник за упатства ЗА КОИОС. Безгрижно Купување - ги сакаме нашите клиенти и се гордееме што обезбедуваме пријатно искуство за купување. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние нудиме 24/7 разговор во живо или поддршка за повици и се трудиме најдобро да ги решиме проблемите за вас.

Избор на клиенти..