• Свеж
Свесност За Аутизмот Срце Обични Кеси За Вкрстено Тело За Жени Класични Чанти За Чанти За Чанти За Рамо Водоотпорни
zoom_in

Свесност За Аутизмот Срце Обични Кеси За Вкрстено Тело За Жени Класични Чанти За Чанти За Чанти За Рамо Водоотпорни

DEN 463.84

Стока
check Достапно.

стп кожа. Произведено во САД Или Увезено. Стп кожа. Велкро затворање, отстранлив ремен за рамо (должина приближно 65см). Овој паричник за чанти е дизајниран во избрани бои и лесно се отвора и затвора. Чантата има доволно простор за вашите работи, како што се мобилни телефони, клучеви, мали тетратки, готовина и кредитни картички. Оваа стилска чанта со вкрстено тело има долг, прилагодлив ремен за рамо. Совршен за оние сончеви денови кога не можете да носите чанта. Женската секојдневна чанта за рамо е погодна за секојдневно купување, запознавање, патување и работа и е задолжителна за секојдневни излегувања. Ова е најдобриот подарок за вашата сопруга, мајка, сестра и тинејџерка На Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Роденденот или Божиќ. Оваа торба ја прикажува убавината на жените.Чантата е изработена од висококвалитетна кожа, која е сјајна, мека, издржлива и лесна за чистење.Со шарени модели, тоа е уште поспецијално.Може да се користи како торба за гласник или торба за рамо.Погоден за работа, патување, запознавање и купување.

Избор на клиенти..