• Свеж
Наркис Измешал 60 парчиња 1003РЛ 1005РЛ 1007РЛ 1009РЛ 1205М1
zoom_in

Наркис Измешал 60 парчиња 1003РЛ 1005РЛ 1007РЛ 1009РЛ 1205М1

DEN 591.84

Стока
check Достапно.

[ ТРКАЛЕЗНА ПОСТАВА И МАГНУМ] - 60 парчиња мешана големина, вклучувајќи 10 парчиња секоја ОД 1003rl 1005 RL 1007 RL 1009 RL. 1205М1 (20 парчиња). [СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ]- Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 316, не е лесно да се наведнуваат под работата под висок притисок на машината, а не под влијание на висока температура при работа со машината со голема брзина. [ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН] - остриот и тенок врв може да осигури дека мастилото може да се внесе во кожата секој пат кога работи. Безбедносна мембрана во системот на касети, што го запира протокот на мастило назад во цевките или машината. [ИНДИВИДУАЛНИ ПАКЕТИ] - може да се користат директно по отворањето на пакетот само за еднократна употреба. Ако индивидуалниот пакет е скршен, ве молиме не користете. [ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО]- Посветеност на одлични производи и на ваше задоволство од нив. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со производите На Наркисус, ве молиме контактирајте не во секое време. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден.

Избор на клиенти..