• Свеж
Бпјект Задни Сопирачки Дебеломер и Керамички Влошки Е83925901ЦП Е83925901ЦП 18Б5263;18Б5262
zoom_in

Бпјект Задни Сопирачки Дебеломер и Керамички Влошки Е83925901ЦП Е83925901ЦП 18Б5263;18Б5262

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купувањето!. Поставување На Возилото : Заден, Лево, Десно. Тип На Ставка : Дебеломер За Сопирачки + Комплет За Керамички Влошки. Пакетот Вклучува : 1 Пар Клешти за Сопирачки + 4 парчиња Керамички Влошки. Part_Number : 18 B5263,E83925901 CP, 18 B5262. Fitmentment ве молиме проверете Фитинг Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка_temp ќе работи на вашето возило пред купувањето!Позиција поставеност На Возилото : Заден,Лев,Десен Спецификацијаод Тип На Точка : Дебеломер На Сопирачката + Керамички Влошки Kit Item_Offered Package Вклучуваат : 1 Пар Сопирачки Дебеломер + 4 парчиња Керамички Влошки Part_number18b5263,E83925901 CP,18b5262materialpiston Материјал : Леано Железо Кастинг Материјал : метал изглед Боја : Завршна Обработка На Дебеломер На Сребрена Сопирачка : Цинк Обложена Гаранција 1 Годишен Материјал За Подлогата За Сопирачките Дозволете Дијаметар На Клипот На Клипот(Во.) 1.79 Големина На Конец За Крварење 10*1.0 Големина На Конец За Влезна Порта10 х 1.0 Завртки За Монтирање На Заградата Вклучуваатфеатуреар керамички влошки за сопирачките,клип за дебеломер.

Избор на клиенти..