• Свеж
ДОИТОЛ 2 парчиња Торби За Облека Чиста Облека Капак За Прашина Висечки Плакар Чанти За Складирање Заштитници За Рамо Покриваат Патент Торби За Костум Палта Јакни Ф?
zoom_in

ДОИТОЛ 2 парчиња Торби За Облека Чиста Облека Капак За Прашина Висечки Плакар Чанти За Складирање Заштитници За Рамо Покриваат

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

2 парчиња Торби За Облека Чиста Облека Капак За Прашина Висечки Плакар Чанти За Складирање Заштитници За Рамо Покриваат Патент Кеси За Костум Палта Јакни Фустан 137х60см. Водоотпорниот материјал ја одржува облеката заштитена, сува и чиста за време на патувањето и додека се чува дома. Пакување од 6 проѕирни капаци за облека со затворање на патент. Само-корекција најлон патент штити од молци, нечистотија и прашина. Транспарентниот дизајн на прозорецот е многу погоден за складирање и во потрага по. Заштита на животната средина : ПЕВА е нетоксичен винил. Матираната пластика го олеснува гледањето што има внатре. Опис заштитникот на организаторот на плакарот за облека е изработен од безбеден, еколошки и без мирис мек пева материјал. Идеална должина за костуми, фустан, јакни, панталони, долг капут, долги фустани итн. Можете лесно да инсталирате за неколку минути и нема потреба да ја отстранувате гардеробата или прачката.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Големина : 137х60см.- Материјал : ПЕВА.Пакет Вклучувајќи 2 кеси за ксгарм Чиста Облека Капак За Прашина Висечки Плакар Чанти За Складирање Заштитници За Рамо Покриваат Патент Торби За Костум Палта Јакни Фустан.

Избор на клиенти..