• Свеж
ЏОНКИ Кристал Невестинска Коса Чешел Златна Коса Парче Кристал Коса Странични Чешли Свадба Додатоци За Коса За Невести
zoom_in

ЏОНКИ Кристал Невестинска Коса Чешел Златна Коса Парче Кристал Коса Странични Чешли Свадба Додатоци За Коса За Невести

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Додатоците за коса од кристал се направени од легирана жица,кристал и чешел.Долготрајната употреба е стабилна и не ја оштетува вашата коса додека ја одржувате нежната фризура. Златниот чешел за коса е златен, големината е 14,5*8см/5,71*3,15 инчи.Дизајнот е едноставен и elegant.It удобен е за носење. Можете да го прилагодите носењето на клипот за чешел за коса според вашите потреби за да постигнете прекрасен изглед. Кристални невестински парчиња коса се погодни за свадба, свршувачка, забава со топка,фестивал, роденден, костим, меден месец, матурска вечер, натпревар и друго occasion.It лесен за носење и останување стабилен, е извонредна глава што додава атмосфера во посебни прилики. Додатоци за коса за жени свадба може подобро да ја измени косата,тоа ќе биде идеален подарок за невести,деверуши,цветна девојка, себе или вашата сакана. Додатоците за свадбена коса за невести треба внимателно да се отстранат при употреба и внимателно да се носат за да се избегне оштетување на косата. ЗА Нас : ЈОНКИ е основана во 1998 година, ние посветени во понудата на добар квалитет свадба коса чешел и обезбедување на добар шопинг искуство за клиентите. Невестата свадба коса чешел е рачно изработена, извршуваат уникатен и исклучителен дизајн на додатоци за коса, овозможувајќи ви да презентирате повеќе шармантна слика на свадби или разни специјални occasions.It цути женски шарм. Дизајн на производот : парчиња коса од Невестински кристал се направени од чешел од легура и crystal.It е едноставен, но висок профил, полн со елегантен темперамент, е совршена количина на искра за додавање во облека. Невести коса страна чешел е евтин во цената и добро изработени, погоден за свадба, вечер партија, партија, снимање и други прилики. Исклучителна невестата коса додаток е погоден за различни фризури, и може лесно да се поправи, е убав накит главата за невести, деверуши или цвет девојки. Додатоци за свадбена глава е идеален подарок за невестата.Кристалниот страничен чешел за коса е совршено надополнување, ќе додаде повеќе шарм на вашата венчаница или наметка и ќе ги направи дамите елегантни и убави. Внимание на клиентите : задоволството на Клиентите е наш примарен услов. Ние инсистираме да им обезбедиме на клиентите пријатно шопинг искуство и да го гарантираме квалитетот на производите. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме. Искрено ви посакувам среќа секој ден.ЈОНКИ ќе биде сведок на вашите среќни моменти со вас!.

Избор на клиенти..